Budownictwo mieszkaniowe

Nasza firma budowlana posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów: budownictwo wielorodzinne jak i budownictwo mieszkaniowe. Specjalizujemy się w realizacji projektów deweloperskich jako generalny wykonawca. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku budowlanym pozwala nam na podejmowanie realizacji bardzo dużych inwestycji. Powierzając nam realizacje pod klucz inwestorzy mają pewność, że projekt będzie wykonany z należyta starannością.

Nasza firma realizuje budowy bloków mieszkalnych, budynków wielorodzinnych, TBS-ów oraz innych inwestycji wymagających od głównego wykonawcy posiadania wysoko wykwalifikowanych pracowników, referencji oraz wieloletniego doświadczenia.

Budownictwo wielorodzinne

Budownictwo wielorodzinne to bardzo specyficzna gałąź tej branży. Projekty realizowane przez nas mają gigantyczną wartość i to nie tylko, jeśli chodzi o wycenę materialną. Każdy z realizowanych projektów ma też pozamaterialną wartość, którą szanujemy i której pragniemy nadać konkretną formę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w wielu przypadkach sprawą kluczową będzie bezpieczeństwo, a niełatwo jest je zapewnić. W budownictwie wielorodzinnym nawet najmniejsza pomyłka w realizacji projektu może zagrozić bezpieczeństwu całej konstrukcji, dlatego zatrudniamy jedynie najlepszych fachowców, którzy mają doświadczenie zebrane na placach budów najważniejszych dla naszego miasta i nie tylko inwestycji.

Budownictwo wielorodzinne w naszym wykonaniu to realne terminy, rzetelna wycena i zawsze najwyższa staranność. Naszą dewizą jest rzetelność, a znakiem rozpoznawczym staranność. Na każdym etapie realizacji ściśle współpracujemy z przedstawicielami inwestora, wsłuchując się we wszystkie uwagi i na bieżąco modyfikując prace tak, aby to inwestor przede wszystkim mógł zrealizować swój cel. Służymy pomocą i radą ? nie jesteśmy tylko wykonawcami, ale partnerami, na których inwestor może liczyć zawsze i w każdej sytuacji.

ZODW Łódź to firma budowlana, która brała udział w realizacji kilkudziesięciu inwestycji w zakresie budownictwa wielorodzinnego. Budownictwo mieszkaniowe nie ma dla nas żadnych tajemnic, ponieważ poznaliśmy już praktycznie wszystkie technologie z nim związane ? zarówno te klasyczne, nieco starsze, jak i te, które dopiero wchodzą na rynek i pod tym względem możecie nas Państwo uznać za pionierów, ponieważ bardzo często tam, gdzie inni dopiero zdobywają doświadczenie, my możemy już poszczycić się sporym portfolio pozytywnych referencji. Z olbrzymią przyjemnością pomożemy również Państwu, niezależnie od stopnia złożoności projektu, który chcecie Państwo wprowadzić w życie.

Zobacz również: Budownictwo mieszkaniowe